16650.
345. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,(1905), Hornyánszky, 140 p.+10 t.. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, a gerincen és a borító sarkain kopásnyomokkal.