Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 177

Dercsényi Dezső-Zolnay László: Esztergom. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
15024.

Rufpreis:
800 HUF
Jenei Ferenc-Koppány Tibor: Győr. Magyar Műemlékek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban
15025.

Rufpreis:
800 HUF
Entz Géza-Genthon István-Szappanos Jenő: Kecskemét. Városképek-Műemlékek. Bp., 1961, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóval, jó állapotban.
15026.

Rufpreis:
1 200 HUF
15027.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dakó Péter - Erdős Ferenc - Vitek Gábor: Fehérvárcsurgó története. Fehérvárcsurgó - Székesfehérvár, 2004, Fejér Megyei Levéltár. Dakó Péter polgármester dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15028.

Rufpreis:
1 200 HUF
Lloyd útikönyvek: Ausztria. Képekkel és térképekkel. Bp., 1929. Lloyd. Egészvászon kötésben, szép állapotban
15029.

Rufpreis:
1 000 HUF
Teleki Sámuel gróf felfedezői útja Kelet-Afrika egyenlítői vidékein 1887-1888-ban. S. a. r.: Béber Károly. 1-2. köt. Bp., 1984, Magvető. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15030.

Rufpreis:
1 200 HUF
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp.,1936, Grill Károly. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
15031.

Rufpreis:
1 000 HUF
Romsics Imre: Kalocsa anno... Kalocsai fotográfiák. Kalocsa, 1999, Kalocsai Múzeumbarátok Köre. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15032.

Rufpreis:
1 800 HUF
Donászy Ferenc: Tengereken innen, tengereken túl. Sebők Imre rajzaival. Bp.,[1939], Hungária. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
15033.

Rufpreis:
1 400 HUF
Saysse-Tobiczyk, Kazimierz: In der Hohen Tatra. Warschau, Polonia-Verlag. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban / full linen binding
15034.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 6 db:  Széchényi Zsigmond: Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló (1964), William B. Seabrook: Utak a dzsungelben (1936), Fekete István: Kittenberger Kálmán élete (1962),Jirí Hanzelka-Miroslav Zikmund: Két óceán között (1960), Eduardo Galeano: Latin-Amerika nyitott erei (1976), Antalffy Gyula: A Himalájától a Balatonig (1964.)  Különféle kiadásban. Változó állapotban.
15035.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF