https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 177

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Back Frigyes: Az eltűnt gyógyvíz nyomában. Bp., é. n., Hygieia. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15036.

Back Frigyes: Az eltűnt gyógyvíz nyomában. Bp., é. n., Hygieia. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Samay László: Fejezetek az egykori mezőváros Fadd történetéből az őskortól napjainkig. Fadd, 2004, szerzői. Papírkötésben, jó állapotban.
15037.

Samay László: Fejezetek az egykori mezőváros Fadd történetéből az őskortól napjainkig. Fadd, 2004, szerzői. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Ricordo di Roma. 60 Vedute. Képes füzet Róma városáról, 60 fekete-fehér fotóval, négynyelvű leírásokkal. Kiadói fűzött papírkötésben.
15038.

Ricordo di Roma. 60 Vedute. Képes füzet Róma városáról, 60 fekete-fehér fotóval, négynyelvű leírásokkal. Kiadói fűzött papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Gulyás Mihály: Gyökereink, képek Kondoros múltjából. Kondoros, 2002, Kondoros Nagyközség Önkormányzata. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben.
15039.

Dr. Gulyás Mihály: Gyökereink, képek Kondoros múltjából. Kondoros, 2002, Kondoros Nagyközség Önkormányzata. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
A Kálvin téri kripta titkai. Szerk.: Kő András, Susa Éva. Bp.,2014,Kortárs. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15040.

A Kálvin téri kripta titkai. Szerk.: Kő András, Susa Éva. Bp.,2014,Kortárs. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Hegyaljai Kiss Géza: Kék hegyek közt. Elbeszélések a Bükk, a Hegyalja és a Kárpát vidékéről. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói szakadozott papírkötésben, a hátsó borító foltos.
15041.

Hegyaljai Kiss Géza: Kék hegyek közt. Elbeszélések a Bükk, a Hegyalja és a Kárpát vidékéről. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói szakadozott papírkötésben, a hátsó borító foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Hegedűs Loránt: Viola-város. Erdélyi Könyvesház 6. Kolozsvár, 1938, Könyvbarátok Társasága. Kiadói, enyhén sérült papírkötésben
15042.

Hegedűs Loránt: Viola-város. Erdélyi Könyvesház 6. Kolozsvár, 1938, Könyvbarátok Társasága. Kiadói, enyhén sérült papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
A magyar korona országainak helységnévtára 1928. Csonka Magyarország helységnévtára. 138p. Korabeli, foltos félvászon kötésben
15043.

A magyar korona országainak helységnévtára 1928. Csonka Magyarország helységnévtára. 138p. Korabeli, foltos félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Vegyes útikönyvtétel, 5 db:  Dr. Pápa Miklós: Budai hegyek. Útikalauz. Bp.,1957, Sport. II. bővített kiadás, Dercsényi Dezső: Ják, Dr. Csiszár Károly: Őrség, Dr. Kolta János: Pécs, Szövényi István: Kőszeg. Különféle kiadásban, változó állapotban.
15044.

Vegyes útikönyvtétel, 5 db: Dr. Pápa Miklós: Budai hegyek. Útikalauz. Bp.,1957, Sport. II. bővített kiadás, Dercsényi Dezső: Ják, Dr. Csiszár Károly: Őrség, Dr. Kolta János: Pécs, Szövényi István: Kőszeg. Különféle kiadásban, változó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Adolf Hoffmeister: Repülővel napkeletnek. Fordította: Rácz Olivér. Pozsony, 1941, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.   Bokor László-Fehéri Tamás: Kamerával a világ körül. Bp.,1969, Magvető. Kiadói papírkötés.
15045.

Vegyes könyvtétel, 2 db: Adolf Hoffmeister: Repülővel napkeletnek. Fordította: Rácz Olivér. Pozsony, 1941, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Bokor László-Fehéri Tamás: Kamerával a világ körül. Bp.,1969, Magvető. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Budapesti körséta. Budapest történelmi és művészeti emlékei Bp., 1933. Vajna és Tsa. Kissé sérült papírkötésben. 48p.
15046.

Budapesti körséta. Budapest történelmi és művészeti emlékei Bp., 1933. Vajna és Tsa. Kissé sérült papírkötésben. 48p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Jozo Simko: Magas Tátra. Bp., 1965., Sport. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, térkép-melléklet nélkül.
15047.

Jozo Simko: Magas Tátra. Bp., 1965., Sport. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, térkép-melléklet nélkül.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse