Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 177

15012.

Rufpreis:
5 000 HUF
15013.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szavójai Lajos Amádé: Az Észak csillaga. Az Északi sarkitengeren 1899-1900. II. kötet. Fordította: Dr. Darvai Móric. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.
15014.

Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga". Az Északi sarkitengeren 1899-1900. II. kötet. Fordította: Dr. Darvai Móric. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.

Rufpreis:
1 600 HUF
15015.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Korompay György: Veszprém. Városképek-Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki. 2., átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15016.

Rufpreis:
800 HUF
Gerő László-Sedlmayr János: Pápa.Városképek-Műemlékek. Bp., 1959, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15017.

Rufpreis:
800 HUF
Kádár Zoltán-Horváth Tibor Antal-Géfin Gyula: Szombathely. Magyar Műemlékek. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
15018.

Rufpreis:
1 000 HUF
15019.

Rufpreis:
800 HUF
15020.

Rufpreis:
1 200 HUF
Lelkes István: Kőszeg. Magyar Műemlékek. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
15021.

Rufpreis:
800 HUF
Horler Miklós-Sallay Marianne-Kuthy Sándor: Szentendre. Városképek-Műemlékek. Bp., 1960, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
15022.

Rufpreis:
1 200 HUF
15023.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF