Kádár Zoltán-Horváth Tibor Antal-Géfin Gyula: Szombathely. Magyar Műem... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/342/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Kadar-Zoltan-Horvath-Tibor-Antal-Gefin-Gyula-Szombathely-Magyar-Muemlekek-Bp-1961-Kepz~II1928958
1928958
15018
342
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Kádár Zoltán-Horváth Tibor Antal-Géfin Gyula: Szombathely. Magyar Műemlékek. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
: tánczos_gábor