15031.
342. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp.,1936, Grill Károly. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.