Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 20

Deseő Lajos: Isten nevében! Harctéri naplóm. Kezdtem 1914 aug. 1.. Bp. 1937. Orsz. Tiszti Tudományos és Kaszinó Egyesület. 507 l. 16 t. 2 térképvázlat (kihajtható). 1 térképmellékletteé /Az Országos Tiszti Tudományos és Kaszinó Egyesület kiadványa 1./ Kiadói egészvászon-kötésben.. Fűzés, kötés belül sérült. Egy lap sérült.
16630.

Rufpreis:
5 000 HUF
Bognár István (szerk.): A győzelmes repülés titkai. Bp.,1942, (Jövő-ny.) Kiadói papírkötésben, gerinc kissé hiányos
16631.

Rufpreis:
5 000 HUF
16632.

Rufpreis:
5 000 HUF
Weyers Taschenbuch der Kriegsflotten XXXI. Jahrgang 1937. Szerk.: Alexander Bredt. München, 1937, J. F. Lehmanns Verlag, LVI+462 p. Német nyelven. Számos illusztrációval, rangjelzésekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, plusz egy térképpel.
16633.

Rufpreis:
3 000 HUF
16634.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ottokar Czernin: Im Weltkrieg. Berlin-Wien, 1919, Ullstein. Német nyelven. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
16635.

Rufpreis:
1 200 HUF
16636.

Rufpreis:
1 200 HUF
Aggházy Kamil - Stefán Valér: A világháború 1914-1918. Bp., 1934, Országos Közművelődési Tanács Könyvosztálya. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
16637.

Rufpreis:
2 000 HUF
16638.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
16639.

Rufpreis:
8 000 HUF
Csonkaréti Károly: Hadihajók a Dunán. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16640.

Rufpreis:
1 000 HUF
2 militária könyv: Frieden-Richardson: Végzetes döntések. Ervin Rommel: Háború gyűlölet nélkül.
16641.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: