Lord Jellicoe: Der U-Boot-Krieg. Englands schwerste Stunde. Berlin,1935,Otto Schlegel. Németn nyelven. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, kis sérüléssel a borító egyik sarkán.