Deseő Lajos: Isten nevében! Harctéri naplóm. Kezdtem 1914 aug. 1.. Bp.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/342/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~1000005/Deseo-Lajos-Isten-neveben-Harcteri-naplom-Kezdtem-1914-aug-1-Bp-1937-Orsz-Tiszti-TudomC3~II1925374
1925374
16630
342
Books: Military
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Deseő Lajos: Isten nevében! Harctéri naplóm. Kezdtem 1914 aug. 1.. Bp. 1937. Orsz. Tiszti Tudományos és Kaszinó Egyesület. 507 l. 16 t. 2 térképvázlat (kihajtható). 1 térképmellékletteé
/Az Országos Tiszti Tudományos és Kaszinó Egyesület kiadványa 1./
Kiadói egészvászon-kötésben.. Fűzés, kötés belül sérült. Egy lap sérült.
: tánczos_gábor