Dr. Póczy Klára: Közművek a római kori Magyarországon, Bp., 1980, Műsz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/342/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000004/Dr-Poczy-Klara-Kozmuvek-a-romai-kori-Magyarorszagon-Bp-1980-Muszaki-Konyvkiado-KiadC3~II1902491
1902491
16590
342
Books: History
Beschreibung: Dr. Póczy Klára: Közművek a római kori Magyarországon, Bp., 1980, Műszaki Könyvkiadó, Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval