Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 228

16726.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Speer, Albert: Az új német építőművészet. Neue deutsche Baukunst. Nerlin, 1940, Volk und Reich Verlag. Korrektúranélküli kefelenyomat. El nem adható. bélyegzéssel. Vászonkötésben, jó állapotban.
16727.

Speer, Albert: Az új német építőművészet. Neue deutsche Baukunst. Nerlin, 1940, Volk und Reich Verlag. "Korrektúranélküli kefelenyomat. El nem adható." bélyegzéssel. Vászonkötésben, jó állapotban.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
16728.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1903 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. XXIX. Volume, 312 p. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés. Angol nyelvű, művészeti folyóirat, számos érdekes írással, egészoldalas fekete-fehér, és részben színes táblákkal, gazdag szövegközti képanyaggal illusztrálva. Közte James Abbott McNeill Whistler (1834-1903): Portrait Study in Pastel c. munkájának Thomas Robert Way (1861-1913) általi litografált reprodukciójával, 28x19 cm Jó állapotban.   /1903 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. XXIX. Volume, 312 p. With many interesting writings, and lot of photos. Linen-binding, with little bit worn cover.  With: James Abbott McNeill Whistler (1834-1903): Portrait Study in Pastel. Reproduced in Lithography by Thomas Robert Way (1861-1913), 28x19 cm. In English language. In good condition.
16729.

Rufpreis:
3 000 HUF
1978 Vegyes katalógus tétel, 1 db Christies, 7 db Sothebys, összesen 8 db: 1978 Fine Japanese Ivory Carving and Netsuke. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Papírkötésben, a hátsó borító hiányos, bejegyzésekkel, leütési árakkal.  1983 Catalouge of Japanese Works of Art. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben.  1983 Catalouge of Japanese of Fine Japanese Prints, Illustrated Books, Paintings and Screens and Chinese Paintings. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben.  1980 Good Netsuke Inro and Lacquer and Japenese Cermaics. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben, bejegyzésekkel, leütési árakkal.  1976 Catalouge of Netsuke, Inro, and Other Japanese Works of Art. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben, bejegyzésekkel, leütési árakkal.  1984 Sales of November. Including Furniture, Metalwork, Works of Art, Treen, Ceramics and Glass, Books, Carpets and Rugs. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben, kijáró lapokkal, néhol bejegyzésekkel,és leütési árakkal.  1983 Catalouge of Japanese of Work of Art, Prints and Paintings. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben.
16730.

1978 Vegyes katalógus tétel, 1 db Christie's, 7 db Sotheby's, összesen 8 db: 1978 Fine Japanese Ivory Carving and Netsuke. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Papírkötésben, a hátsó borító hiányos, bejegyzésekkel, leütési árakkal. 1983 Catalouge of Japanese Works of Art. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben. 1983 Catalouge of Japanese of Fine Japanese Prints, Illustrated Books, Paintings and Screens and Chinese Paintings. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben. 1980 Good Netsuke Inro and Lacquer and Japenese Cermaics. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben, bejegyzésekkel, leütési árakkal. 1976 Catalouge of Netsuke, Inro, and Other Japanese Works of Art. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben, bejegyzésekkel, leütési árakkal. 1984 Sales of November. Including Furniture, Metalwork, Works of Art, Treen, Ceramics and Glass, Books, Carpets and Rugs. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben, kijáró lapokkal, néhol bejegyzésekkel,és leütési árakkal. 1983 Catalouge of Japanese of Work of Art, Prints and Paintings. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben.

Rufpreis:
5 000 HUF
16731.

Rufpreis:
4 000 HUF
16732.

Rufpreis:
4 000 HUF
16733.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Michail Wrubel. Leningrád,1986,Aurora-Kunstverlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16734.

Rufpreis:
3 000 HUF
16735.

Rufpreis:
3 000 HUF
Alexander Deineka. Leningrád, 1982, Aurora. Német nyelven. Rengeteg illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16736.

Rufpreis:
3 000 HUF
Jurij Vasznyecov. Leningrád, 1984, Aurora. Orosz nyelven. Rengeteg illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.
16737.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF