16726.
337. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Ruzicskay György: Szerelemkereső. Száznyolc eredeti algrafia. Nagyvárad, 1935, Sonnenfeld Adolf. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopottas borítóval,a címlapja pótolt, az eredeti címlap a pótolt címlap mögött, kijár és sérült.