16732.
337. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Paul Beiglin: Berliner Biedermeier. Leben, Kunst, und Kultur in Alt-Berlin zwischen 1815 und 1848. Bielefeld-Leipzig,1942,Velhagen&Klasing. Második kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.