Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 59

Dr. Cserey Adolf: Növényhatározó vagyis vezér a virágzó növények neveinek könnyű és biztos kikereséséhez. Selmecbánya, 1894, Joerges Ágost Özv. és Fia, LXXXIV+730+2 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, de belül jó állapotban.
16816.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Dr. Kollmanné lemhényi Dávid Andrea: A gyakorlati főzés tankönyve. Bp.,1939, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
16817.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Böő István: A baromfitartás gyakorlata (pecsenyecsirke, tojótyók, pulyka, liba, kacsa, gyöngytyúk. Bp.,1996, Mezőgazdasági Szaktudás Kiadó. Kiadói papírkötés.
16818.

Rufpreis:
5 000 HUF
Kaiser Ottó: Magyar tájak, magyar ízek. Bp., 2017, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
16819.

Rufpreis:
5 000 HUF
16820.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
16821.

Rufpreis:
6 000 HUF
Dr. Kolos Ede-Kolosné Pethes Edit: Hazai gyógynövényeink. Bp., 1955, Művelt Nép. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16822.

Rufpreis:
1 000 HUF
Örösi Pál Zoltán: Kis méhészkönyv. Bp.,1957, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel.
16823.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Dr. Éhik Gyula: Prémek és prémes állatok tenyésztése. Ezüstróka, nyérc, nyest, szkunk, nutria, házinyúl. Bp.,1934, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés, hiányos gerinccel.
16824.

Rufpreis:
1 200 HUF
16825.

Rufpreis:
1 400 HUF
2 db szőlészeti szakkönyv: Kriszten György: A szőlő helybenoltása, döntése, bujtása (Bp., 1973); Prohászka Ferenc: Szőlő és bor (Bp., 1973). Papírkötésben, jó állapotban.
16826.

Rufpreis:
800 HUF
3 db szakácskönyv vegyes témákkal. Fűszerek könyve, Vöröskereszt - Diétás tanácsok, dr. Szendei Ádám: Gyógyszer a családban
16827.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF