16816.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Dr. Cserey Adolf: Növényhatározó vagyis vezér a virágzó növények neveinek könnyű és biztos kikereséséhez. Selmecbánya, 1894, Joerges Ágost Özv. és Fia, LXXXIV+730+2 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, de belül jó állapotban.