16817.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 000 HUF
Dr. Kollmanné lemhényi Dávid Andrea: A gyakorlati főzés tankönyve. Bp.,1939, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé foltos, kissé kopott borítóval.