18537.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Yvette Guilbert: A deszkák hősei. Bp., 1904, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói festett, illusztrált szecessziós egészvászon-kötés, Kner Vilmos-kötés, kopottas borítóval, az elülső szennylap és a címlap hiányzik.