18536.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Dóczi Lajos: Ellinór. Vígjáték három felvonásban. Bp.,1897, Singer és Wolfner. Kiadói dúsan aranyozott, festett, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal.