18535.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 600 HUF
Dóczi Lajos munkái VI. kötet: Schiller költeményei. FordÃtotta: Dóczi Lajos. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 408 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, a gerincen kis sérüléssel, de ezt leszámÃtva alapvetÅ‘en jó állapotban.