18538.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
J. Huizinga: Homo Ludens. Kísérlet a kultúra játék-elemeinek meghatározására. Fordította: Máthé Klára. Bp.,1944, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéstáblával és gerinccel.