Tamási Áron összes novellái. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/328/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500021/Tamasi-Aron-osszes-novellai-Bp-1942-Revai-Kiadoi-felvaszon-kotes-kisse-foltos-gerinc~II1817699
1817699
18539
328
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Tamási Áron összes novellái. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel, kissé kopott borítóval, alapvetően jó állapotban.
: vörös_iván