https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 240

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyarország I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A Magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. XIII. toldalékkal. 1849- és 1850. évi kiadás. Pest, 1850, Trattner-Károlyi, 16+192+144+112 p.+ 1 t.(kihajtható térkép; Magyar és Erdély ország közönséges földképe.) Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, tulajdonosi bejegyzésekkel, magánkönyvtári pecsétekkel az elülső szennylapon, a térkép szakadt.
15000.

[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyarország' I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A' Magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. XIII. toldalékkal. 1849- és 1850. évi kiadás. Pest, 1850, Trattner-Károlyi, 16+192+144+112 p.+ 1 t.(kihajtható térkép; Magyar és Erdély ország közönséges földképe.) Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, tulajdonosi bejegyzésekkel, magánkönyvtári pecsétekkel az elülső szennylapon, a térkép szakadt.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
EUR
,
82,35
USD
Zahl der Gebote:
1
Breznay Imre: Eger a XVIII. században I-II. kötet: Eger, 1933-1934, Egri-Nyomda Rt., 288+336 p. Kiadói papírkötés, a II. kötet gerincén kis javítással, egyébként szép állapotban, felvágatlan példány. Ritka!
15001.

Breznay Imre: Eger a XVIII. században I-II. kötet: Eger, 1933-1934, Egri-Nyomda Rt., 288+336 p. Kiadói papírkötés, a II. kötet gerincén kis javítással, egyébként szép állapotban, felvágatlan példány. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
EUR
,
32,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Breznay Imre: Eger multjából. Előszóval ellátta Szmrecsányi Miklós. Eger, 1926, Egri Nyomda Rt., VIII+11-255+1p. Átkötött modern műbőr kötés, a címlap és az első 10 oldal, valamint az utolsó, 255. oldal és a tartalomjegyzék fénymásolattal pótolt, körbevágott. Az eredeti elülső borító külön a könyvben. Unicus! Egyetlen kiadás. Aukción még nem szerepelt.
15002.

Breznay Imre: Eger multjából. Előszóval ellátta Szmrecsányi Miklós. Eger, 1926, Egri Nyomda Rt., VIII+11-255+1p. Átkötött modern műbőr kötés, a címlap és az első 10 oldal, valamint az utolsó, 255. oldal és a tartalomjegyzék fénymásolattal pótolt, körbevágott. Az eredeti elülső borító külön a könyvben. Unicus! Egyetlen kiadás. Aukción még nem szerepelt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Halász Mihály: Drezda. Bp.,1884, Hunyadi Mátyás-ny., 274 p.+ 1t. színes, litografált térkép melléklettel. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az utolsó két lap és a térkép kijár. Nagyon ritka várostörténeti munka. Mihály Halász: Dresda. Budapest, 1884, Mátyás Hunyadi Press, 274 p. With colourful litographed map of Dresda. Half-linen-binding, in Hungarian language, with a little bit worn cover, the last pages and the map is coming out. Rare!
15003.

Halász Mihály: Drezda. Bp.,1884, Hunyadi Mátyás-ny., 274 p.+ 1t. színes, litografált térkép melléklettel. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az utolsó két lap és a térkép kijár. Nagyon ritka várostörténeti munka. Mihály Halász: Dresda. Budapest, 1884, Mátyás Hunyadi Press, 274 p. With colourful litographed map of Dresda. Half-linen-binding, in Hungarian language, with a little bit worn cover, the last pages and the map is coming out. Rare!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
6
Karl Baedeker: Österreich-Ungarn nebst Cetinje, Belgrad, Bukarest. Handbuch für reisende. Leipzig,1910, Karl Baedeker, XXII+16+578 p. 28. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven Egyik térképen szakadás. Szép állapotban, hozzá eredeti papírborítóval! / Linen binding, in German. Twenty-eighth edition, with maps, one map with a small tear. Nice condition with original paper cover
15004.

Karl Baedeker: Österreich-Ungarn nebst Cetinje, Belgrad, Bukarest. Handbuch für reisende. Leipzig,1910, Karl Baedeker, XXII+16+578 p. 28. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven Egyik térképen szakadás. Szép állapotban, hozzá eredeti papírborítóval! / Linen binding, in German. Twenty-eighth edition, with maps, one map with a small tear. Nice condition with original paper cover

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Hankó Vilmos: Székelyföld. Bp., é. n., Lampel Róbert - Erdélyért Kárpát-egyesület. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti borító felhasználásával. Rajta rajzok. Jó állapotban.
15005.

Hankó Vilmos: Székelyföld. Bp., é. n., Lampel Róbert - Erdélyért Kárpát-egyesület. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti borító felhasználásával. Rajta rajzok. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Pest megye műemlékei I-II. kötet. Magyarország Műemléki Topográfiája. V. kötet. Bp., 1958, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az II. kötet papírborítója javított.
15006.

Pest megye műemlékei I-II. kötet. Magyarország Műemléki Topográfiája. V. kötet. Bp., 1958, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az II. kötet papírborítója javított.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
EUR
,
52,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Kontinensről kontinensre 1-7. kötet:  Nemerkényi Antal: Európa. Juhász Árpád: Észak-Amerika. Lerner János: Dél-Amerika. Vojnits András: Afrika.  Miczek György: Ázsia. Vojnits András: Ausztrália, Oceánia. Galácz András: Óceánok, Sarkvidékek.  Bp., 2000-2003,Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a CD-mellékletek nélkül, jó állapotban.
15007.

Kontinensről kontinensre 1-7. kötet: Nemerkényi Antal: Európa. Juhász Árpád: Észak-Amerika. Lerner János: Dél-Amerika. Vojnits András: Afrika. Miczek György: Ázsia. Vojnits András: Ausztrália, Oceánia. Galácz András: Óceánok, Sarkvidékek. Bp., 2000-2003,Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a CD-mellékletek nélkül, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Zahl der Gebote:
1
Csatkai Endre-Dercsényi Dezső-Entz Géza et al.: Sopron és környéke műemlékei. Előszót írta: Fülep Lajos. Magyarország Műemléki Topográfiája II. kötet. Győr-Sopron Megye Műemlékei I. rész. Szerk.: Dercsényi Dezső. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. II. javított és bővített kiadás. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér rajzokkal, képekkel, és egészoldalas színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói illusztrált papírborítóban, kissé szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
15008.

Csatkai Endre-Dercsényi Dezső-Entz Géza et al.: Sopron és környéke műemlékei. Előszót írta: Fülep Lajos. Magyarország Műemléki Topográfiája II. kötet. Győr-Sopron Megye Műemlékei I. rész. Szerk.: Dercsényi Dezső. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. II. javított és bővített kiadás. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér rajzokkal, képekkel, és egészoldalas színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói illusztrált papírborítóban, kissé szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Sátoraljaújhely lexikona. Szerk.: Fehér József, Dr. Csorba Csaba, Dr. Hőgye István, Dr. Kerényi Attila, Dr. Kováts Dániel. Sátoraljaújhely, 2001, Kazinczy Ferenc Társaság. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval. + Sátoraljaújhely térkép. Bp., 1999, Magyar Térképház.
15009.

Sátoraljaújhely lexikona. Szerk.: Fehér József, Dr. Csorba Csaba, Dr. Hőgye István, Dr. Kerényi Attila, Dr. Kováts Dániel. Sátoraljaújhely, 2001, Kazinczy Ferenc Társaság. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval. + Sátoraljaújhely térkép. Bp., 1999, Magyar Térképház.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott kiadói díszdobozban.
15010.

Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott kiadói díszdobozban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Mezőkövesd város monográfiája. Szerk.: Dr. Sárközi Zoltán, Dr. Sándor István. Bp., 1973, Borsod m. Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, a gerincére felírták a címet, az elülső borítón kis folt, de egyébként jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
15011.

Mezőkövesd város monográfiája. Szerk.: Dr. Sárközi Zoltán, Dr. Sándor István. Bp., 1973, Borsod m. Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, a gerincére felírták a címet, az elülső borítón kis folt, de egyébként jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse