Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 240

2 Budapest témájú kiadvány: - 	 Mesterházy Jenő: A budavári királyi palota hajdan és most. 3 alaprajzzal és 34 fényképmetszettel. A szerző hagyatéki pecsétjével! Bp., 1929, Hollósy + Mesterházy Jenő: Budavár visszafoglalása és a török emlékek fővárosunkban. Bp., 1936. Hollósy János
15024.

Rufpreis:
5 000 HUF
15025.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Ernst von Hesse-Wartegg: Die Wunder der Welt. I. kötet. Stuttgart-Berlin-Leipzig, ,Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Rengeteg egészoldalas és szövegközti fekete-fehér és egészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kis kopásnyomokkal a borítón, de alapvetően jó állapotban.
15026.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
15028.

Rufpreis:
8 000 HUF
Jászkunság. A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Tudományos Egyesület évkönve 5. Szolnok, 2017, Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Tudományos Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
15029.

Rufpreis:
2 400 HUF
Vághidi Ferenc: Páris és környéke. Cserépfalvi útikönyvek. Bp.,[1939], Cserépfalvi, Klein J.-ny.,139+4 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső szennylapon Párizs térképpel, jó állapotban.
15030.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15031.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15032.

Rufpreis:
3 000 HUF
15033.

Rufpreis:
5 000 HUF
Leveldi Kozma György: A Beregmegyei Kaszinó százéves története. Bp.,(1941), Stádium. Kiadói félvászon-kötés, kissé deformált elülső kötéstáblával.
15034.

Rufpreis:
3 000 HUF
Béni Kornél et. al.: Csókakő a harmadik évezred küszöbén. Csókakő, 2010, Csókakő Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötésben.CD melléklettel, megjelent 1000 példányban.
15035.

Rufpreis:
2 400 HUF
15036.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF