15033.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Csengey Gusztáv (1842-1925): A mocsarak királya. Eperjes,[1912], Eperjesi Széchényi-Kör Kiadása, Kósch Árpád Könyvnyomtató-Intézete. [Második kiadás.] Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, ex libris-szel.