15032.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Bibliotheca Világatlasz. Szerkesztette: Dr. Kéz Andor és Dr. Takács József Budapest, é.n. 204 l + 48 l kép Kiadói félvászon-kötésben.