Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/325/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Orban-Balazs-Szekelyfold-leirasa-Reprint-kiadas-ket-kotetben-Csatari-Daniel-kisero~II1792171
1792171
15010
325
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott kiadói díszdobozban.
: tánczos_gábor