Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 212

Az 1848-1849. évi forradalom és szabadságharc története. Szerk.: Hermann Róbert. Bp.,1996, Videopont. Kiadói kartonált papírkötés.
15358.

Rufpreis:
5 000 HUF
Ean és Deike Begg: A Szent Grál és a Szent Vér nyomában. rendhagyó útikönyv. Debrecen. én. Gold book.
15359.

Rufpreis:
1 000 HUF
Emlékkönyv a Hóman-Szekfű-Kerényi szerkesztésében kiadott egyetemes történet megjelenése alkalmából. Bp., Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
15360.

Rufpreis:
1 000 HUF
Történelmi könyvtár kolligátum. Áldor Imre: XIV. Lajos vagy Franciaország aranykora. Áldor Imre: A rémuralom története. Uö: A nagy Napoleon császár története. Dr. Lázár Gyula: Mária Lujza a francziák császáránéja; Vértessy Arnold: III. Napoleon.
15361.

Rufpreis:
3 000 HUF
Joszif Visszarionovics Sztálin. rövid életrajz. Bp., 1949, Szikra. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15362.

Rufpreis:
1 200 HUF
15363.

Rufpreis:
1 400 HUF
Dr. Varga István: Adalékok a magyar gyáripar helyzetének konjunkturális alakulásához. Magyar Gazdaságkutató Intézet 8. számú külön kiadványa. Bp.,1935, Magyar Gazdaságkutató Intézet. Kiadói papírkötésben, szakadt, viseltes borítóval, intézményi bélyegzővel.
15364.

Rufpreis:
1 000 HUF
15365.

Rufpreis:
1 200 HUF
15366.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15367.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Gróf Széchényi István összes munkái XIII. kötet: Széchényi István naplói IV. kötet. (1830-1836.) Szerkesztette és bevezetéssel ellátta: Dr. Viszota Gyula. Magyarország Újabbkori Történetének Forrásai. Fontes Historiae Hungaricae Aevi Recentioris. Bp.,1934, Magyar Történelmi Társulat,(Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt.-ny.), LXXII+754 p. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült, foltos borítóval, laza fűzéssel, felvágatlan lapokkal.
15368.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Kákosy László: Varázslás az ókori Egyiptomban. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15370.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF