Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. kötet. Bp., 1935-1939, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Hatodik kiadás. Kiadói félbőr-kötésben, kopott borítókkal és gerincekkel, az V. kötet borító sarkai sérültek.