2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Bartucz Lajos et al.: Magyar föld, magyar faj. 3-4. köt. Bp.,én., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopottas gerinccel, a 3. kötetben a kihajtható térkép sérült, ketté szakadt.