Asztalos Miklós- Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bevezetéssel ellátta Szekfű Gyula. Bp.,1933, Lantos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.