Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 65

Dr. Donáth Tibor: Anatómiai nevek. Anatómiai, szövet- és fejlődéstani terminológia. Bp.,1986, Medicina. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16683.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Bp., 1943 , Országos Közművelődési Szövetség, 176 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16684.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
16685.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Forró Pál: Te... és a szerelem. A nemek harca modern megvilágításban. Bp.,1935, Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, deformált gerinccel, kissé szakadozott borítóval.
16686.

Rufpreis:
1 000 HUF
Klinikai zsebkönyv 1926 évre. Szerk.: Dr. Alföldi Béla. Bp., 1926,Petőfi. Kiadói aranyozott nylon-kötés, kissé kopott, kissé viseltes borítóval, a hátsó előzéklapon bejegyzésekkel.
16687.

Klinikai zsebkönyv 1926 évre. Szerk.: Dr. Alföldi Béla. Bp., 1926,"Petőfi". Kiadói aranyozott nylon-kötés, kissé kopott, kissé viseltes borítóval, a hátsó előzéklapon bejegyzésekkel.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Komáromy László: Az agyvelő boncolása. Tájbonctani és technikai útmutató. Bp.,1979, Medicina, 124 p. Ötödik kiadás. Kiadói műbőr-kötés.
16688.

Rufpreis:
1 000 HUF
Zimmermann Ágoston-Zimmermann Gusztáv: A házimacska. Bp., 1944, Kir. Magyar Természettudományi Társulat., VI+376 p.+32 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés.
16689.

Rufpreis:
1 600 HUF
16690.

Rufpreis:
1 000 HUF
16691.

Rufpreis:
1 000 HUF
Halasy-Nagy József: Ember és világ. Bp., é. n. , Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 251 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
16692.

Rufpreis:
1 000 HUF
16693.

Rufpreis:
2 400 HUF
16694.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF