16694.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Bp.,én.,Dante. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kopott borítóval.