16687.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Klinikai zsebkönyv 1926 évre. Szerk.: Dr. Alföldi Béla. Bp., 1926,"Petőfi". Kiadói aranyozott nylon-kötés, kissé kopott, kissé viseltes borítóval, a hátsó előzéklapon bejegyzésekkel.