https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 65

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nagy Orvosi könyv tétel, részben háború előtti könyvekkel: 18 könyv Dr. Müller Vilmos: Klinikai diagnosztika. Bp., 1939, Jendrassik Herzog: A belorvostan tankönyve I.-II. Hetényi Géza: Belgyógyászat I-II. Kiss Ferenc: Rendszeres Bonctan, Magyar-Petrányi: A belgyógyászat alapvonalai I-II., Kiss Ferencz: Rendszeres boncztan 1. (1946), Balogh Károly Fogászat, Dr. Simon Béla: Stomatológiai diagnosztika, Zoltán Imre: Nőgyógyászat; Somogyi Endre: Az igazságügyi orvostan alapjai; Endes Pathológia I-II. ; Magyar-Petrányi: A belgyógyászat alapvonalai I.-II. (A képen nem szerepel az összes)
16695.

Nagy Orvosi könyv tétel, részben háború előtti könyvekkel: 18 könyv Dr. Müller Vilmos: Klinikai diagnosztika. Bp., 1939, Jendrassik Herzog: A belorvostan tankönyve I.-II. Hetényi Géza: Belgyógyászat I-II. Kiss Ferenc: Rendszeres Bonctan, Magyar-Petrányi: A belgyógyászat alapvonalai I-II., Kiss Ferencz: Rendszeres boncztan 1. (1946), Balogh Károly Fogászat, Dr. Simon Béla: Stomatológiai diagnosztika, Zoltán Imre: Nőgyógyászat; Somogyi Endre: Az igazságügyi orvostan alapjai; Endes Pathológia I-II. ; Magyar-Petrányi: A belgyógyászat alapvonalai I.-II. (A képen nem szerepel az összes)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Klinikai therapia 1-2. kötet. Szerk.: Dr. Müller Vilmos. A Modern Orvostudomány Kézikönyve. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az I. kötet gerince kissé sérült, de egyébként jó állapotban, Dr. Némethy Géza orvos névbélyegzőjével.
16696.

Klinikai therapia 1-2. kötet. Szerk.: Dr. Müller Vilmos. A Modern Orvostudomány Kézikönyve. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az I. kötet gerince kissé sérült, de egyébként jó állapotban, Dr. Némethy Géza orvos névbélyegzőjével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Kósa András: Útban a felsőbb matematikához. Bp., (1995), LSI Oktatóközpont. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
16697.

Kósa András: Útban a felsőbb matematikához. Bp., (1995), LSI Oktatóközpont. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Batiz Zoltánné, Tokodi András: Geodézia. Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola. Bp., 1999. Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
16698.

Batiz Zoltánné, Tokodi András: Geodézia. Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola. Bp., 1999. Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Bálnák, Taschen poszterkönyv. Köln, 1993, Taschen. Papírkötés, angol,német, és francia nyelven, 6 p.
16699.

Bálnák, Taschen poszterkönyv. Köln, 1993, Taschen. Papírkötés, angol,német, és francia nyelven, 6 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Linda Gamlin: Az allergia - Amit tudni kell - a felismeréstől a gyógyításig Bp., 1998. Readers Digest Kiadó Kft. Hibátlan állapotban.
16700.

Linda Gamlin: Az allergia - Amit tudni kell - a felismeréstől a gyógyításig Bp., 1998. Reader's Digest Kiadó Kft. Hibátlan állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Göttche Oszkár: Csecsemő- és gyermekgyógyászat a gyakorló-orvos számára. Bp., 1936, Novák Rudolf és társa. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
16701.

Göttche Oszkár: Csecsemő- és gyermekgyógyászat a gyakorló-orvos számára. Bp., 1936, Novák Rudolf és társa. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Bókay János et al.: A gyermekorvoslás tankönyve. Bp., 1916, Mai Henrik és fia. Részben elváló vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
16702.

Bókay János et al.: A gyermekorvoslás tankönyve. Bp., 1916, Mai Henrik és fia. Részben elváló vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Darányi Gyula: Az iskoláskor egészségügye. Bp., 1933, Országos Közegészségügyi Egyesület Tudományos Szakosztálya. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
16703.

Darányi Gyula: Az iskoláskor egészségügye. Bp., 1933, Országos Közegészségügyi Egyesület Tudományos Szakosztálya. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
A Kérdések könyve sorozat két kötete: Rejtelmes világ (Bp., 1990, Móra); Ég és föld (Bp., 1985, Móra). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16704.

A Kérdések könyve sorozat két kötete: Rejtelmes világ (Bp., 1990, Móra); Ég és föld (Bp., 1985, Móra). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Vörös József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. Budapest, 1943, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 346 p. + XV melléklet. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, kopottas borítóval, az elülső borító és a lapok hullámosak. Dr. Keszi Kovács László (1908-2012) néprajzkutató, az Erdélyi Tudományos Intézet, gróf Teleki Pál Tudományos Intézet, a kolozsvári M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem tanárának, MTA Néprajzi Kutató Csoportjának tudományos főmunkatársának beragasztott névjegykártyájával.
16705.

Vörös József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. Budapest, 1943, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 346 p. + XV melléklet. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, kopottas borítóval, az elülső borító és a lapok hullámosak. Dr. Keszi Kovács László (1908-2012) néprajzkutató, az Erdélyi Tudományos Intézet, gróf Teleki Pál Tudományos Intézet, a kolozsvári M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem tanárának, MTA Néprajzi Kutató Csoportjának tudományos főmunkatársának beragasztott névjegykártyájával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
David Eduard: Szocializmus és mezőgazdaság I-II. kötet. Fordította: Dr. Szabados Sándor. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, néhány foltos lappal.
16706.

David Eduard: Szocializmus és mezőgazdaság I-II. kötet. Fordította: Dr. Szabados Sándor. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, néhány foltos lappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse