Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 465

15933.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15934.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15935.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15936.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Gróf Zelenski Róbert: Emlékeim. (Budapest, 1928, Pallas Rt. ny.),1 t. + 931 p. Kiadói aranyozott címerrel illusztrált egészvászon kötés. A szerző által dedikált példány. A kötése sérült. A címoldal hiányzik. A 755 p. szakadt.
15937.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
16
15938.

Rufpreis:
6 000 HUF
Auróra. Hazai Almanach. Kiadá: Kisfaludy Károly. Buda, 1825. Kir. M. Universitas.] 1 rézm. díszcímlap + IV + 3-316 + [2] p. + 2 rézm. t. (kották). Kiadói dombornyomott egészvászon kötésben, első borító elvált, gerinc hiányos
15939.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Nefelejts. Almanach 1832. Szerkeszté: Kovacsóczy Mihály. Kassa, Wigand György Könyváros. Kartonált kötés, belül a gerincnél levált, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.
15940.

Rufpreis:
4 000 HUF
15941.

Rufpreis:
4 000 HUF
A teknősbéka és a nyúl. A Walt Disney Studió szövegével és színes képeivel. Bp., Palladis Rt. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
15942.

Rufpreis:
8 000 HUF
15943.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
15944.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF