Gróf Zelenski Róbert: Emlékeim. (Budapest, 1928, Pallas Rt. ny.),1 t. + 931 p. Kiadói aranyozott címerrel illusztrált egészvászon kötés. A szerző által dedikált példány. A kötése sérült. A címoldal hiányzik. A 755 p. szakadt.