A teknősbéka és a nyúl. A Walt Disney Studió szövegével és színes képe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/319/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500016/A-teknosbeka-es-a-nyul-A-Walt-Disney-Studio-szovegevel-es-szines-kepeivel-Bp-Palladis-~II1759299
1759299
15942
319
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: A teknősbéka és a nyúl. A Walt Disney Studió szövegével és színes képeivel. Bp., Palladis Rt. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
: tánczos_gábor