Bücher: Religion

Zahl der Lose: 83

15895.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Szepessy Alajos: Vasárnapi, és ünnepi prédikátziók, ... [Első esztendő:] Első-harmadik szakasz, Második esztendő: első-második szakasz, negyedik szakasz, Harmadik esztendő: első szakasz, harmadik szakasz. (Nyolc könyv.) Miskolc-Kassa,1828-1831, Nemes Szigethy Mihály-Werfer Károly, X+11-256+7+217+5+213+6+199+193+206+1+239+2+251+1 p. Korabeli kartonált papírkötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, kopott, sérült gerinccel, foltos, a második esztendő első szakaszában a 38. oldalig többé-kevésbé sérült, szúette lapokkal. Nem teljes.
15896.

Rufpreis:
6 000 HUF
15897.

Rufpreis:
8 000 HUF
15898.

Rufpreis:
8 000 HUF
Nagykéri Scitovszky János (1785-1866): Rituale Strigoniense, seu formula agendorum in administratione sacramentorum, ac caeteris ecclesiae publicis functionibus. Iussu et auctoritate eminentissimi ac eeverendissimi sanctae romanae ecclesiae.  Tit(ulo) S(anctae) Crucis in Ierusalem presbyteri cardinalis domini domini Ioannis Bapt(istae) Scitovszky de Nagy-kér archi-episcopi Strigoniensis, Sacrae Sedis Apostolicae legati nati, principis primatis regni Hungariae etc. etc. Budae, 1858. Typis, et Sumptibus Typographiae Caesareo-Regiae Univeristatis Pestiensis, 1 t.+XXIV+457 p.+3 sztl. lev. Korabeli aranyozott gerincű álbordás egészbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy-két ceruzás bejelöléssel, latin nyelven.
15899.

Rufpreis:
4 000 HUF
Tóth Ferentz: Keresztyén hittudomány avvagy dogmátika theologia készítette. Készítette, s kiadta --. Győr, 1804, Streibig József, XX+4+666+10 p. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, kopott, sérült gerinccel, a szennylapok hiányoznak, foltos lapokkal, korabeli névbejegyzésekkel.
15900.

Tóth Ferentz: Keresztyén hittudomány avvagy dogmátika theologia készítette. Készítette, 's kiadta --. Győr, 1804, Streibig József, XX+4+666+10 p. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, kopott, sérült gerinccel, a szennylapok hiányoznak, foltos lapokkal, korabeli névbejegyzésekkel.

Rufpreis:
5 000 HUF
9
15901.

Rufpreis:
4 000 HUF
Prof. Franz Spirago: Példatár főleg hitszónokok és hitoktatók számára. Fordította: Bezerédj László. Bp.,1927, Szent István-Társulat, 868+IV p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel, egy kijáró lappal, ceruzás aláhúzásokkal, az egyik lap foltos (I./II.)
15902.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
15903.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Dr. Bita Dezső: A keresztény vallás Isteni eredete és szükséges volta korunk tényeivel szemben. Bp.,1875, Hunyadi Mátyás-ny., 576+V p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, az utolsó két lap kissé gyűrött.
15904.

Rufpreis:
2 400 HUF
Ezeréves Magyarország. XIII. Leo pápa és a magyar katholikus főpásztorok ünneplő szava papjaik- és híveikhez a magyar honfoglalás ezredik évfordulója alkalmából. Összegyűjté és kiadja: a Szent István-társulat. Bp., 1896, Athenaeum-ny.,VIII+248 p. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
15905.

Rufpreis:
2 000 HUF
dr. Tóth Tihamér: Jőjjön el a te országod. Bp., 1940. Szent István társulat. Kiadói papírkötés.
15906.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF