Bücher: Religion

Zahl der Lose: 83

[Cithara Sanctorum Pjsně Duchownj, Staré y nowé...]+	Phiala sanctorum : modlitby nábožné z Swatého Pjsma wybrné,.. Léta Páné, 1745, W Laubně, 39-1148+72+156+177-192 p. Szlovák nyelven. Későbbi átkötött egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a címlap és a lapok a 39. oldalig hiányoznak, az elejéről 5 lap kijár (39-48. oldalak), a második rész csak a 156. oldalig van meg csak, a második rész 177-192. oldalait az első rész 1104-1105 oldalak közé és felcserélt lapokkal kötötték be (177-178+183-184+179-180+181-182+187-188+189-190+185-186+191+192), a lapok szélei néhol sérültek, kissé hiányosak, a lapok egy részén javítások, rossz állapotban, hiányos.  Szlovák nyelvű evangélikus énekeskönyv,Tranoscius (Třanovský, Jiří (1597-1637):) 1745-ös kiadása./ Leather-binding, in poor condition, with worn cover, some pages lost, some pages mixed, some edge of the pages damaged, with repairs on some pages, in Slovak language.
15919.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15920.

Rufpreis:
2 000 HUF
15921.

Rufpreis:
1 600 HUF
15922.

Rufpreis:
1 200 HUF
15923.

Rufpreis:
800 HUF
15924.

Rufpreis:
1 600 HUF
15925.

Rufpreis:
1 000 HUF
Goldziher Ignác: Az iszlám. Magyar Hírmondó. Bp., 1980, Magvető. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15926.

Rufpreis:
2 000 HUF
Trublet: Panégyriques des saints, précédés de réflexions sur leloquence. Párizs, 1755, Briasson. Sérült gerincű bőrkötésben.
15927.

Trublet: Panégyriques des saints, précédés de réflexions sur l'eloquence. Párizs, 1755, Briasson. Sérült gerincű bőrkötésben.

Rufpreis:
800 HUF
21
Szikszai György: Közönséges lelki áldozatok avagy az Istent imádó szent gyllekezet(!) imádságai az elő-fordúlni szokott alkalmatosságok szerént. Pozsony, 1807, Wéber Simon Péter. Megviselt félbőr kötésben, kissé foltos lapokkal.
15928.

Rufpreis:
800 HUF
16
Röck Gyula: A misztika története. 1995, Pallos. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
15929.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Zwenger János: A legszebb erény és a legundokabb vétek. Fordította: A Veszprémi Növendékpapság Pázmányköre. Bp., 1879, Hunyadi Mátyás-ny.,XVIII+471+7 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, belül jó állapotban.
15930.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF