2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Ezeréves Magyarország. XIII. Leo pápa és a magyar katholikus főpásztorok ünneplő szava papjaik- és híveikhez a magyar honfoglalás ezredik évfordulója alkalmából. Összegyűjté és kiadja: a Szent István-társulat. Bp., 1896, Athenaeum-ny.,VIII+248 p. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal.