https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 251

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dankó Imre: Nagyecsed. (Központi szerepkör és önkormányzat a történelem sodrában.) Debrecen, 1994, Ethnica. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban, számozatlan példány.
15241.

Dankó Imre: Nagyecsed. (Központi szerepkör és önkormányzat a történelem sodrában.) Debrecen, 1994, Ethnica. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban, számozatlan példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Mary L. Jobe Akeley: Nyugtalan dzsungel. Fordította Tábori Mihály. Bp.,(1944), Folio. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.
15242.

Mary L. Jobe Akeley: Nyugtalan dzsungel. Fordította Tábori Mihály. Bp.,(1944), Folio. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
1
GKI Zsebatlasz. Budapest, é.n., Geodéziai és Kartográfiai Intézet. Tűzött papírkötés, 32 p.
15243.

GKI Zsebatlasz. Budapest, é.n., Geodéziai és Kartográfiai Intézet. Tűzött papírkötés, 32 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Gerő László: A pesti belvárosi plébániatemplom. Műemlékeink. Bp.,1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
15244.

Gerő László: A pesti belvárosi plébániatemplom. Műemlékeink. Bp.,1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Jávorka Péter: Zsámbék és környéke. Pest megyei tájak. Bp., 1961, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.
15245.

Jávorka Péter: Zsámbék és környéke. Pest megyei tájak. Bp., 1961, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Vegyes helytörténeti tétel, 2 db:  Dr. Gímes Endre: Sopron. (Győr), 1972, Győr-Sopron-Moson Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés.  Storno Pál. A soproni Storno-ház. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
15246.

Vegyes helytörténeti tétel, 2 db: Dr. Gímes Endre: Sopron. (Győr), 1972, Győr-Sopron-Moson Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés. Storno Pál. A soproni Storno-ház. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Soproni utikalauz. Szerk.: Dr. Gimes Endre. Sopron, 1960, Győr-Sopron Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, a borítón hajtásnyommal, kis sérüléssel.
15247.

Soproni utikalauz. Szerk.: Dr. Gimes Endre. Sopron, 1960, Győr-Sopron Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, a borítón hajtásnyommal, kis sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Bugár Jenő: Nagyvenyim. Nagyvenyim, 1997, Nagyvenyim Önkormányzat. Kiadói papírkötés.
15248.

Dr. Bugár Jenő: Nagyvenyim. Nagyvenyim, 1997, Nagyvenyim Önkormányzat. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
3 db útikönyv: 	 Aleko E. Lillius: Kalózvilág a kínai vizeken. Fordította Szirmay Józsefné. Budapest, é.n., Dante, 202 p.+18 t. +  Rátz Kálmán: Afrika ébred.  +  Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül I. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante kiadó Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
15249.

3 db útikönyv: Aleko E. Lillius: Kalózvilág a kínai vizeken. Fordította Szirmay Józsefné. Budapest, é.n., Dante, 202 p.+18 t. + Rátz Kálmán: Afrika ébred. + Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül I. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante kiadó Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Bp.,1923, Magyar Jövő Ifjúsági Irodalmi Rt., 270 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
15250.

Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Bp.,1923, "Magyar Jövő" Ifjúsági Irodalmi Rt., 270 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Keahey, John: Velence a tenger ellen. Bp., General Press. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15251.

Keahey, John: Velence a tenger ellen. Bp., General Press. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse