15249.
316. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
3 db útikönyv: Aleko E. Lillius: Kalózvilág a kínai vizeken. Fordította Szirmay Józsefné. Budapest, é.n., Dante, 202 p.+18 t. + Rátz Kálmán: Afrika ébred. + Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül I. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante kiadó Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.