Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 251

Dr. Borai Ákos: A bonyhádi járás ipara. Iparföldrajzi tanulmány. Pécs, 1900, MTA Dunántúli Tudományos Intézete-Tolna Megyei Tanács VB., (Pécsi Szikra Nyomda-ny.) Kiadói kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 550 példányban.
15205.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I.-III. kötet. I. kötet: Nagyváradtól a Hargitáig. II. kötet: Csíkszék meg Háromszék. III. kötet: Brassótól Nagyenyednek. Budapest , 1988-1989, Officina Nova. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15206.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Ossendowski: A sötét Kelet árnyéka. The shadow of the gloomy East. Fordította Balassa József. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15207.

Rufpreis:
1 600 HUF
15208.

Rufpreis:
1 600 HUF
15209.

Rufpreis:
1 600 HUF
Nagy Botond: Balaton. Grimm Könyvkiadó, 2010 Jó állapotban
15210.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Dercsényi Balázs: Budapest és környéke, Bp., 2004. Merhavia Kiadó,
15211.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szülőföldem, a Jászkunság. Jász-Nagykun-Szolnok megye településeinek története. Szerk.: Simon Béla. Szolnok, 1992, Axel Springer-Magyaroszág Kiadói Kft. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15212.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ossendowski, F[erdynand Antoni]: Állatok, emberek és istenek. Fordította: Sajó Aladár. Bp., én., Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kihajtható térképpel, ex libris-szel. Jó állapotban.
15213.

Rufpreis:
3 000 HUF
Péter Róbert: Horgásszunk! Magyarország horgászvízei. Mit? Mivel? Hogyan? Bp.,1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.
15214.

Rufpreis:
1 000 HUF
15215.

Rufpreis:
1 000 HUF
15216.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF