Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 64

15742.

Rufpreis:
5 000 HUF
15743.

Rufpreis:
1 600 HUF
15744.

Rufpreis:
1 600 HUF
15745.

Rufpreis:
1 600 HUF
Vegyes természettudományi könyv tétel, összesen 7 db: Oláh László: Szőlészek zsebkönyve (Bp.,1979); Varga Domokos: Erdőkerülőben (Bp., 1970); Efendi-záde: A villám (Bp., 1951); Zerinváry Szilárd: Nap, Föld, emberiség (Bp., 1955); Sztrókay Kálmán: Kémiai kísérletek (Bp., 1956); Üsd fel! Európa és a Szovjetunió (Bp., 1990); Ditfurth, Hoimar: A Világegyetem gyermekei (Bp., 1973). Különféle kötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
15746.

Rufpreis:
1 000 HUF
15747.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
15748.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Szent Biblia, azaz istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész szent írás. Fordította Károli Gáspár. Bp., 1903, Brit és Külföldi Biblia-Társulat, 1027+336 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az első 4 lap sérült, gyűrött, és az utolsó 3 lap sérült, gyűrött, hiányos.
15749.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15750.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15751.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15752.

Rufpreis:
800 HUF
15753.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF