Sztrókay Kálmán: Az ember és a számok. Say Kornél rajzaival. Bp., 1942... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/316/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~2500009/Sztrokay-Kalman-Az-ember-es-a-szamok-Say-Kornel-rajzaival-Bp-1942-Athenaeum-Kiadoi-kop~II1640454
1640454
15750
316
100
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Sztrókay Kálmán: Az ember és a számok. Say Kornél rajzaival. Bp., 1942, Athenaeum. Kiadói kopottas félvászon-kötés
: tánczos_gábor