15752.
316. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Klinikai therapia 1-2. kötet. Szerk.: Dr. Müller Vilmos. A Modern Orvostudomány Kézikönyve. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az I. kötet gerince kissé sérült, de egyébként jó állapotban, Dr. Némethy Géza orvos névbélyegzőjével.