15744.
316. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Brehm: Az állatok világa III. Emlősök. Párosujjú patások - Páratlanujjú patások - Talponjáró emlősök - Szirénák. Szerk. Dr. Éhik Gyula. Bp., Christensen és Társa, Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Aranyozott félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.