Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 477

Karinthy Frigyes: Amiről a vászon mesél. Jegyzetek a filmről. Szép könyvek 10. Bp.,(1938), Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval.
15971.

Rufpreis:
3 000 HUF
15972.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15973.

Rufpreis:
6 000 HUF
Vörösmarty Mihály összes költői művei I-II. kötet. Sajtó alá rendezte Gyulai Pál. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 734+751+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, a II. kötet hátsó szennylapja hiányzik, az I. kötet tartalomjegyzékében bejelölésekkel.
15974.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
15975.

Rufpreis:
4 000 HUF
15976.

Rufpreis:
5 000 HUF
15977.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15978.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Petőfi (Sándor) Költeményei. A költő születése századik évfordulójának emlékére kiadja Budapest Székesfőváros közönsége. Bp., 1923, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 1 t.+XI+626 p. Kiadói gazdagon ezüstözött egészvászon kötés. Jó állapotban
15979.

Rufpreis:
1 600 HUF
15980.

Rufpreis:
3 000 HUF
Szendrey Julia ismeretlen naplója, levelei és halálos ágyán tett vallomása. Bethlen Margit grófnő előszavával. Közzéteszik és feldolgozták Mikes Lajos és Dernői Kocsis László. Bp., 1930, Genius. 1t. 400p., 24t., 16p. (facsimilék). Kiadói, aranyozott egészbőrkötésben, jó állapotban.
15981.

Rufpreis:
5 000 HUF
22
Gróf Széchenyi István Emlékkönyv. Szerk.: Nyesti Pál. Kiadja a gróf Széchenyi István emléke ápolására alakult bizottság. Bp., 1904, Krammer és Erhardt Könyvnyomda, 111 p. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, kopott borítóval.
15982.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF