15977.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Hock János: Szivárvány. (Tárcák.) Bp., 1894, Athenaeum. Korabeli festett, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, a hátsó borító kissé foltos.