15978.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Szász Károly kisebb műfordításai I. kötet. Moore T. - Heine H. - Burns R. Bp., 1872, Ráth Mór, XII+356 p. Kiadói aranyozott egészvászon díszkötésben, Scheibe Ármin bécsi könyvkötő munkája, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, és gerinccel, de alapvetően jó állapotban.